Susipažinkime

Ramūnas Bruzgys

Džiaugiuosi galimybe dirbti su internetine rinkodara bei dalintis patirtimi. Nepaprastas jausmas yra kiekvieną dieną atsibusti ir kažką naujo išbandyti?

Keli faktai apie mane...  turiu nuostabiausią merginą pasaulyje ir mėgaujamės gamindami kartu. Džiaugiuosi leisdamas savaitgalius sodyboje ir padėdamas močiutei. Vengriškai moku 5 sakinius. WordPress sistemą esu įdiegęs daugiau nei 1 000 kartų. Spaudžiau ranką Neil Patel, gavau Seth Godin parašą ir kelis kartus apsikabinau su Nick Vujicic. Nes visada randu kūrybišką būdą, kuris leidžia pasiekti norimą rezultatą.
šiek tiek apie mane

Mano istorija

Mano pažintis su interneto technologijomis prasidėjo 2000 metais. Kada prie Vikingo (taip vadinosi pirmieji BMS sukurti konpiuteriai) aš pradėjau instaliuoti naujas programas, nes daugumai žaidimų jis buvo per silpnas.

Todėl dienas ir vakarus leisdavau su Photoshop'u, įvariomis muzikos programomis bei Hot Scripts portalu. Atsisiųsdavau ir savo kompiuteryje sukurtame serveryje diegdavau įvairios programas.

2002 metais nusipirkau PHP 4 bibliją ir savarankiškai sukūriau WAP technologija paremtą portalą. Galima buvo atsiųsti telefonams skambučio melodijas, užsklandas ir dalyvauti diskusijose (chat'e). Bet ... dėl marketingo ir kitų žinių trūkumo... jo naudojosi tik aš ir mane palaikęs klasiokas.

2005 metais įstojau į KTU, bet supratau, kad programavimas nebuvo mano pašaukimas.

2006 metais emigravau į užsienį. Dėl anglų kalbos žinių stygiaus pradėjau dirbti statyboje, veliau stiklo parduotuvėje. 

2007 - 2008 metais dirbau keliuose skirtinguose startuoliuose. Vienas buvo svetainių kūrimo technologija Go Number. Kitas buvo Global Cell (virtualus mobilaus ryšio operatorius), kuris sukūrė produktą rytų europiečiams. Juose dirbau su field sales. Todėl puikiai suprantu groupon, airbnb ir kitų startuolių sėkmės istorijas.

2009 metais tapu laisvai samdomu specialistu ir teikiau SEO paslaugas. Džiaugiuosi, kad prisidėjau prie Chalet de jardin, Dailyprint, Rumšiškių baldai ir kitų šaunių įmonių sėkmės istorijos.

2013 metais teko užsidaryti. Abu darbuotojai nusprendė emigruoti (Vytautas dėl 5 kartus didesnės algos, Asta dėl gyvenimo meilės). Tuo metu turėjau ir didelių asmeninių problemų ... Teko užsidaryti turint 50 aktyvių klientų.

2013 metais kartu su 2 draugais sėkmingai įsteigėm elektroninių cigarečių parduotuvę Vape.lt, bet dėl vidinių problemų ir finansinių nesutarimų turėjome uždaryti.

Nuo 2014 metų vedu SEO mokymus pradedantiesiems ir noriu padėkoti Žydrei, kad ji įtraukė į šį dalinimosi kelią. 

2015 metais įsidarbinau Geri Lęšiai .LT el. parduotuvėje, kur daug išmokau apie el. komerciją, konversijų optimizavimą bei reklamą.
P.S. Audriau, dar tavo dovana sėkmingai stovi! :)

2016 metais kartu su Dariumi ir Aiste Jonauskais, Brigita bei Benu sėkmingai suorganizavome didžiausią motyvacijos konferenciją Lietuvoje NO LIMITS su Nick Vujičič. Trumpas video iš Niko vizito.

Taip pačiais metais kartu su Skogran sėkmingai išpardavėme gyvas kalėdines eglutes internetu... Jie to nesitikėjo :) Straipsnis apie tai VŽ portale.  

Teko skaityti pranešimus: WordCamp Lietuva, Marketingo mokykla, Wix.com vartotojams ir žurnalistų mokyklos studentams. Džiaugiuosi kiekviena akimirka besidalinant.

Dabar padedu savo širdies draugei, Aidai Kapočiūtei. Kuriu kelias el. parduotuves ir rašau straipsnius apie mano eksperimentus.

Kuo galiu padėti?

Tikslų išsigryninimas
SEO konsultacijos
Svetainės analizė
Reklaminiai puslapiai
Reklamos kampanijos

Kaip galiu padėti?

Jeigu turi klausimą ar kokį iššūkį ir tau reikia pagalbos, gali parašyti laišką aį ramunas@spauskcia.lt arba pabandyti gauti pagalbos iš daugiau nei 11 000 marketingo entuziastų šioje Facebook grupėje - https://www.facebook.com/groups/spauskcia/.