Hostingas Lietuvoje: svetainės talpinimo kainų palyginimas

Ieškote, kur talpinti savo interneto svetainę ir norite pasirinkti ekonomišką ir gerą hostingą? 

Šiame straipsnyje apžvelgiama populiariausius svetainių ir el. pašto talpinimo (hostingo) tiekėjus iš Lietuvos. Jame rasite patarimų, į ką reikia atkreipti dėmesį, kada renkatės geriausiai Jums tinkantį planą svetainės talpinimo planą.

Kas yra hostingas?

Tai yra specialiai svetainių ir el. pašto talpinimui paruošti galingi kompiuteriai (serveriai), kurie yra prijungti prie labai greito interneto ryšio, kad jūsų interneto svetainė ir el. paštas būtų pasiekiamas visą laiką.

Serverių patalpos, kurios apsaugotos nuo gaisro ir pašalinių asmenų,

Serveriai yra stipriai apsaugoti nuo pavojų ir laikomi specialiai apsaugotose patalpose. Kuriuose visada budi apsauga, turi nenutraukiamą elektrą ir kitas būtinas apsaugas.

Viskas tik tam, kad jūsų duomenys būtų saugūs. 

 

5 klausimai, kuris Jums leis išsirinkti geriausią hostingo planą

Daugelis svetainių ir el. prekybos talpinimo paslaugų tiekėjų siūlo įvairius planus, kad teisingai pasirinktumėte ir įsigytumėte gerą paslaugą už tinkamą kainą. 

 1. Kiek svetainių norite talpinti?

  Jeigu dabar turite tik vieną svetainę, tai rinktinės SOLO planą skirtą vienai svetainei. Dauguma tiekėjų siūlo galimybę padidinti jūsų planą į galingesnį, kada to reikės. 

  Svarbu, kad būtų duomenų bazė (hostingo tiekėjai kartais ją įvardija MySQL arba db), nes jos reikia daugeliui turinio valdymo sistemų. 

 2. Kiek el. pašto dėžučių Jums reikės? 

  Jeigu svetainei kuriate sau ir jums reikia tik asmeninės pašto dėžutės, tai Jums pakaks paprasto plano, bet jeigu norėsite sukurti atskirus paštus darbuotojams – rinkitės geresnį planą.

 3. Kas bus talpiname jūsų svetainėje ir kiek vietos reikia?

  Pavyzdžiui fotografams, kurie savo svetainėje talpins klientų galerijas rekomenduotume rinktis neribotos vietos planą. 

 4. Kokia visų paslaugų kaina pirmiems metams ir kiek kainuos paslaugų atnaujinimas sekantiems? 

  Dažniausiai interneto vardas registruojamas metams, todėl tokiam laikui reikia ir svetainės talpinimo. Dauguma tiekėjų siūlo papildomas nuolaidas, jeigu užsisakysite paslaugas ilgesniam laikui. 

  Svarbu atkreipti dėmesį, kad akcijinė kaina taikoma tik pirmam užsakymui, vėliau teks mokėti pilną sumą už domeno ir svetainės talpinimo paslaugas. Šioje lentelėje pradėjau pildyti hostingo paslaugų kainas pirmiem metams.

 5. Papildomi privalumai, kurie jums sutaupys pinigų

  Nemokamas SSL – tai specialus sertifikatas, kuris apsaugos jūsų svetainės lankytojų duomenis ir jis pagreitinga svetainės krovimosi greitį. 

  Palengvintas WordPress ar kitokios svetainės valdymo sistemos diegimas – tai sutaupys Jums laiko kuriant savo naują svetainę, nes nereikės aiškintis, kas yra FTP, MySQL ir kaip įkelti svetainę į serverį bei sukurti duomenų bazę. 

 

Svetainės talpinimo pasiūlymai, jeigu kursite tik 1 svetainę

Hostingo paslaugų ir interneto vardų registravimo kainos pateiktos su PVM, tiekėjų svetainėse jas rasite be jo. Todėl gali atrodyti, kad jų kainos yra mažesnės. 

1. Serveriai.lt – tikriausiai populiariausias hostingas Lietuvoje

Hostingas + .lt domenas metams: 59.37 €
Aptarnavimas ir pagalba: internetu ir telefonu darbo dienomis 8:30-22:00 val. ir savaitgaliais 10:00-22:00 val.
Planas SVETAINEI: neribota vieta 1 svetainei ir el. paštui, neribotas el. pašto dėžučių kiekis bei nemokamas SSL sertifikatas, kurį reikės pačiam įdiegti.

UAB „Interneto vizija“ aptarnauja virš 115 000 lietuviškų domenų. Sekantį lietuviškų domenų registratorių lenkia beveik 10 kartų.

Užsisakyti ir gauti 20% premiją

 

2. Domenai.lt – Patikimas ir draugiškas hostingas

Hostingas + .lt domenas metams: 43.43 €
Aptarnavimas ir pagalba: Darbo dienomis 9:00-18:00 val.
Planas PAŠTAS + SVETAINĖ : Neribota vieta + neribotas el. pašto dėžučių kiekis ir nemokamas SSL sertifikatas.

 

3. Hostinger.lt – Turbūt greičiausias hostingas Lietuvoje

Hostingas + .lt domenas metams: 33.50 €
Aptarnavimas ir pagalba: 7 / 24 (kiekvieną dieną ir visą parą).
Planas SOLO : 10 GB vietos 1 svetainei ir  1 el. pašto dėžutei bei nemokamas SSL sertifikatas.

Technologijos.lt atliktame teste šis hostingo tiekėjas užiemė pirmą vietą pagal svetainių krovimo greitį. Todėl jeigu Jums yra svarbus šis faktorius – rekomenduočiau pasirinkti šitą tiekėją.  Galingas el. paštas

Hostinger.lt siūlo ir el. pašto per naršyklę paslaugą, kuri patiks tiems, kam patinka Gmail aplinka ir nori stebėti, kada ir kas atidarė jų siunčiamą laišką. 

 

4. OVH.lt – Prancūzų įmonė teikianti hostingo paslaugas Lietuvoje

Hostingas + .lt domenas metams: 28.89 €
Aptarnavimas ir pagalba: Darbo dienomis 9:00-18:00 val.
Planas ASMENINIS: 100 GB vietos net 5 svetainėms + 10 vnt. el. pašto dėžučių po 5 GB ir nemokamas SSL sertifikatas.

Šis planas puikiai tiks tiems, kas turi daugiau nei 1 interneto svetainės idėją. Labai patiko, kad užsąkant pas juos paslaugas – galimybė iš karto įdiegti populiariausią turinio valdymos sistemą WordPress. 

Šį hostingą rekomenduoju tiems, kieno didesnė dauguma svetainės lankytojų yra iš Europos, nes

Kaip vyksta testavimas?

Šį hostingo testą pradėjau 2019 m. birželio mėnesį ir norėjau įsivertinti, kuris hostingo paslaugų tiekėjas yra geriausias atsižvelgiant į tai, ką Lietuvos webo profesionalai pasirinko, kas yra svarbiausi faktoriai.

Hostingas Lietuvoje: svetainės talpinimo kainų palyginimas 1
Visus balsų rezultatus galite pamatyti čia: https://www.facebook.com/groups/webas/permalink/10157568530207018/


 

 

 

 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad dalis nuorodų yra su partnerio žyme ir aš galiu gauti kompensaciją už tai, kad jūs pasinaudosite mano rekomendacija. Jums nuo to paslaugų kaina nesiskirs, net galite gauti papildomus bonusas ar nuolaidas – jeigu registruositės paspaudę nuorodą šiame straipsnyje.

Comment

There is no comment on this post. Be the first one.

Leave a comment